Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66733

.NET programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • suurte äriportaalide arendamine
  • andmebaasipõhiste veebirakenduste programmeerimine
  • klient-server rakenduste programmeerimine
  • erinevate IT-lahenduste väljatöötamine ja täiendamine
  • tarkvararakenduste tehniline disain
  • tarkvararakenduste testimine
  • terminalide programmeerimine
  • telekommunikatsioonitarkvara arendamine

Ootused kandidaadile

  • .NET'i programmeerimiskogemus
  • ASP.NET, Microsoft .NET Framework, SQL, C#, Microsoft Visual Studio .NET tundmine
  • MS Windows Server 2003 operatsioonisüsteemide tundmine
  • tugev infotehnoloogia taust
  • varasem töökogemus tarkvaraarenduses
  • hea vene keele oskus, eesti ja inglise keele oskus suhtlustasandil
  • soov ja võime edasi areneda
  • järjekindlus, ambitsioonikus, pidev täiuslikkuse poole pürgimine isiklikus ja professionaalses arengus
  • hea suhtlusvõime, kohusetundlikkus
  • kiire õppimisvõime ja soov teistelt õppida ja oma kogemusi meeskonnaliikmetega jagada

Ettevõte pakub

  • sõbralikku ja toetavat kollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • soov ja võime vaadata oma tööd läbi tulevase kasutaja silmade
  • eelnev töökogemus ERP süsteemidega
  • Windows Mobile programmeerimine
  • kõrgharidus või kraad IT alal
  • .NET süsteemide arendamise kogemus

Tööpakkumise number
#66733

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
8. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
9. mai 2006

Täisteenust pakkuv, arenev meediaagentuur Vipline OÜ otsib oma meeskonda professionaalseid IT spetsialiste, kes tahavad suunata oma jõupingutused nii ettevõtte, kui ka enese arendamisele.

Vaata rohkem