Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51084

.Net programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda .net programmeerijat kelle ülesanneteks on tarkvaraliste lahenduste programmeerimine vastavalt disaini dokumentatsioonile või püstitatud ülesandele

Ootused kandidaadile

  • .net kasutamise oskus
  • C#, ASP.NET, ADO.NET, XML, SQL, HTML oskus
  • meeskonnatöö valmidus
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • tööd rahvusvahelises meeskonnas
  • tasemel töövahendeid
  • palka vastavalt teadmistele ja tööpanusele
  • asjatundlikku ja sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev töökogemus .net programmeerijana. Teadmised UML, COM+, SOAP, XSLT, Web Servicest ning kõrgharidus või selle omandamine

Tööpakkumise number
#51084

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. september 2005
Kuulutus sisestati:
8. september 2005

NOVO Systems AS kuulub Põhjamaade suuruselt teise IT-kontserni WM-data, mis annab tööd ca 9000 inimesele. Hindame (nii kolleegide, klientide kui koostööpartnerite vahelistes) suhetes ausust, tulemuslikkust, avatust. Oleme oma töös orienteeritud kvaliteetse ja selgelt lisaväärtust loova tulemuse saavutamisele. Meie eesmärk on olla usaldusväärne partner nii töötaja kui ettevõtte tasandil. Meil on tugev, koostööle orienteeritud meeskond, kes naudib ühiseid tegemisi ka töövälisel ajal.

Vaata rohkem