Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #302493

.NET programmeerija

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

DMP otsib pikaajalisele tööle .NET programmeerijaid toote arendusmeeskonda. Sul on kogemusi veebi-rakenduste tegemises .NET/C# keskkonnas. Valdad hästi Javascripti ning tunned hästi kaasaegseid veebi-tehnikaid. Töösuhe on alguses tähtaajaline 8 kuud, jätkumine on tõenäoline

Ootused kandidaadile

-. NET / C # oskused, vähemalt 2-aastane kogemus
- Javascript teadmised, vähemalt 2-aastane kogemus
- Positiivne ja uudishimulik suhtumine
- Iseseisev tööstiil
- Huvi pakkuma kaasaegset võrguteenust uute tööriistade ja tehnoloogiatega
- Soome ja/või inglise keele oskus nii kõnes kui ka kirjalikult
- MS SQL andmebaasi teadmised

Kasuks tuleb:
-Projektijuhtimise kogemus
- Kogemus klientidega töötamises

Töö asukoht on Helsingis. Töötasu on samaväärne valdkonna palkadega Soomes.

Tööpakkumise number
#302493

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
21. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
21. märts 2013

Temp Group Estonia OÜ kliendiks on Soome ettevõte DMP, mis ühendab digitaalse ja traditsioonilise turunduskommunikatsiooni tootmise. Ettvõte on AAA-krediidireitinguga ning aasta 2011 käive kokku oli 18,7 Meur.

Vaata rohkem