Värsked tööpakkumised

.NET nooremprogrammeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118436

Tööpakkumise number

118436

Töö kirjeldus

Me ei nõua Sinult suuri kogemusi, isegi mitte seda, et kõrgkool juba lõpetatud peaks olema. See on positsioon, kust saad alustada oma karjääri tarkvaraarenduse vallas, ülejäänu sõltub juba Sinust enesest...

Nõudmised kandidaadile

• Töökogemuseta noortel võiks informaatikaalased õpingud olla jõudnud vähemalt III kursuseni
• Erihariduseta kandidaatidel peaks olema baasteadmised programmeerimisest omandatud praktilise töö käigus
• Eesti keele oskus peaks olema vähemalt heal tasemel võimaldamaks töötamist eestikeelses töökeskkonnas
• Soov õppida - tingimuseks tööleasumisel on, et kuu jooksul tuleb Helmese toel ära teha Microsofti eksamid 70-315, 70-316 ja 70-320
• Tõsine huvi programmeerimise vastu ja soov areneda selles valdkonnas

• Paindlikku tööaega – võimaldab ka päevases õppes õpinguid jätkata (kokku lepitud arv tunde tuleb täis töötada, aga ei ole probleemi, kui päeval tund-paar koolis tuleb käia)
• Juhendamist ja abi eksamiteks valmistumisel, igaühe arengule vastavaid väljakutseid organisatsioonis
• Nooremprogrammeerija taseme kohta head palka
• MCAD sertifikaadi taotlemist Helmese kulul

Lisainfo

Kasuks tuleb:
• Microsoft .NET Framework
• C#, VB.NET, ASP.NET
• Microsoft Visual Studio .NET
• SQL tundmine

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
7. august 2007

Helmes on suurim iseseisev tarkvaraarendusfirma Eestis kuuludes 100% Helmese võtmeisikutele. Helmes on peamiselt Eesti, Balti ja Põhjamaade turule suunatud professionaalsete teenuste firma. Meie teenused on konsultatsioonid, IT süsteemide ehitus ja integratsioon. Koos tütarettevõtetega moodustab Helmese grupp ca 120-liikmelise oma ala professionaalidest koosneva meeskonna, kelle kompetentsid on erinevates info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkondades. Ärikriitiliste tarkvaralahenduste loomiseks kasutame nii Microsoft .NET, Java, kui ka OSS platvorme.