Värsked tööpakkumised

.NET arenduskonsultant (Microsoft)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 87619

Tööpakkumise number

87619

Töö kirjeldus

Microsofti teenuste organisatsioon laieneb ning otsib oma meeskonda .NET lahenduste arenduskonsultanti olemaks tehniline ekspert, kes kindlustaks .NET platvormil parima teostuse, rakenduste kohandamise ja konsulteerimislahendused Microsofti klientidele.
Konsultandid kaasatakse suurtesse rahvusvahelistesse projektidesse.

Microsoft otsib andekat, tehnoloogiahuvilist inimest, kes soovib liituda dünaamiliselt kasvava organisatsiooniga, osaleda suurtes rahvusvahelistes projektides, millesse on kaasatud uusim tehnoloogia.

Nõudmised kandidaadile

  • Põhjalikud ja usaldusväärsed teadmised ning kogemused .NET tehnoloogiaga
ja/või mõne konkureeriva tarkvara arendamises;
  • Edukate tarkvararakendamise projektide juhtimise kogemus, osalemine rahvusvahelistes projektides on eeliseks;
  • Oskus töötada iseseisvalt ja meeskonnas;
  • Hästiarenenud esinemisoskus, paindlikkus, positiivne
lähenemisviis;
  • Inglise ja eesti keele oskus, võimalus reisida.

Suurepärast võimalust olla kaasatud väljakutseid esitavatesse projektidesse kohalikul ja rahvusvahelisel tasandil, töötada kõrge professionaalsusega Microsofti teenuste meeskonnas, konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2006

Microsofti Baltikumi esindus avati 1999. aastal Riias. Kuni Eesti esinduse avamiseni 2003. aasta aprillis, koordineeriti Microsofti tegevusi Eesti turul Lätis asuvast kontorist. Eestis alustas Microsoft tööd kuueliikmelise meeskonnaga, mis on tänaseks kasvanud 33 likmeliseks. Microsoft tegeleb Eestis kliendi- ja partnersuhete haldamise, toodete lokaliseerimise ja Office'i, Windowsi, Serveri ning Microsoft Business Solutions'i lahenduste turundamisega. Pakutakse ka konsultatsiooniteenuseid, et aidata klientidel Microsofti tehnoloogiaid paremini kasutusele võtta. Kliente toetatakse valikuprotsessis, planeerimises, juurutamises ja hoolduses.