Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #247536

.NET ARENDAJAT

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Spetsifikatisooni alusel tarkvara rakenduste loomine.

Ootused kandidaadile

  • Tahe töötada tarkvara arendajana
  • Vähemalt 2 aastane tarkvaraarendamise kogemus
  • Microsoft Visual Studio 2008/2010 valdamine
  • Meeskonnatöö - ning suhtlemisoskus
  • C# 3.0 või 4.0 keele tundmine
  • T/SQL tundmine
  • Linq tehnoloogia tundmine

  • võimalust muuta miljonite inimeste igapäevast elu ja tööd paremaks
  • tööd suurklientidega nii kohalikul kui rahvusvahelisel tasemel
  • kohta uute tehnoloogiate kasutamise esirinnas
  • tipptasemel töökeskkonda ja -vahendeid
  • väga sõbralikku, usaldusväärset ja kõrgetasemelist meeskonda, kellelt on alati midagi õppida

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • Infotehnoloogia-alane kõrgharidus (võib olla omandamisel)
  • Microsoft sertifikaadid

Tööpakkumise number
#247536

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
29. detsember 2011

CVKeskus.ee klient

Webmedia Group AS
Webmedia on suur ja sellesse mahub palju. Webmedia ei ole ühe teema ettevõte, siin on korraga käsil kümneid projekte, mis võimaldavad webmedikutel arendada oskusi paljudes valdkondades, lubades samas keskenduda kõige südamelähedasemale. Webmedias ehitatakse tarkvara, mida ainuüksi Eestis kasutavad sajad tuhanded inimesed. Kui keegi võtab telefonikõne, teeb pangatoiminguid, maksab makse, läheb arsti juurde, kindlustab ennast või oma vara, ajab asju riigiametitega, lendab lennukiga või teeb midagi muud igapäevast, siis enesele märkamatult puutub ta kokku Webmedias loodud tarkvaraga. Eestis ei ole teist nii suurt tarkvaraarendajat, kes saaks oma töötajatele pakkuda sedavõrd mitmekesist tööpõldu.

Vaata rohkem