Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185571

.Net arendaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

.NET veebirakenduste arendus

Ootused kandidaadile

ASP.Net C# - 2.0/3.5
MVC framework Umbraco Content Management System või XSLT või SharePoint kogemus
IIS
SQL Server 2005

Ettevõte pakub

Rahvusvahelisi projekte UK ja USA suurklientidega
Sõbralikku ja uuendusmeelset kollektiivi
Maailmatasemel arenguvõimalusi, sh rahvusvahelisi koolitusi ja väljaõpet Londonis
Spordikompensatsiooni 5 lisapuhkuse päeva
Töö aeg 11.00 – 19.30

Tööpakkumise number
#185571

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2009

CVO Recruitmendi kliendiks on UK internetiturunduse agentuur Blue Barracuda. Blue Barracuda annab oma klientidele konkurentsieelise, pakkudes strateegilise e-turunduse täisteenust: brändide loomine ja käivitamine, online video ja audio lahendused ideest tootmiseni, online meediaplaneerimine ja reklaamitellimine, e-maili turundus, sotsiaalne meedia ning veebirakenduste disainimine ja arendamine. Meie Eesti tiim tegeleb täna Londonis väljamõeldud loovlahenduste tehnilise teostuse ja tulemuslike otsimootoriturunduse (Google AdWords jms) kampaaniatega. Seoses töömahtude kasvuga otsivad nad täna enda Eesti filiaali front–end .Net arendajat. Lisainfo: HYPERLINK "http://www.bluebarracuda.com" www.bluebarracuda.com

Vaata rohkem