Värsked tööpakkumised

.NET arendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212988

Tööpakkumise number

212988

Töö kirjeldus

Meie energiakaubanduse tiimi liikmena kuulud meeskonda, kes vastutab keerukate energiakaubanduse süsteemide arendamise eest. Sinu tulevase töö esimeseks ülesandeks saab olema avatud turuga seotud tarkvara arendamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma meeskonda just Sind, kui:
• Sul on vähemalt 4-aastane kogemus .net arendajana
• oled meeskonnatööle orienteeritud
• naudid iseseisvat tööd ja suudad kaasa rääkida ka arhitektuuri teemadel
• oled loonud hästitoimivaid sharepointi lahendusi
• suhtled vabalt eesti ja inglise keeles.

Kasuks tulevad teadmised finantsmaailmast ja trading’ust, samuti finantsanalüüsist ning -aruandlusest.

• vastutusrikast tööd rahvusvahelises ja suures IT-projektis
• olla osaline projektides, mille tulemus mõjutab tervet Eestit
• võimalust kuuluda pühendunud professionaalide seltskonda, kes kasutavad tipptasemel tehnoloogiaid
• toredaid ühisüritusi ning võimalust ammutada energiat meie spordiklubi tegevuste kaudu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
15. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
23. november 2010

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia IT arendusosakond töötab välja tarkvaralahendusi kontserni ligi 20 ettevõttele. Nooruslik ja ambitsioonikas arendusprojektide meeskond teostab keerulisi ja põnevaid ülesandeid, millest sõltub kogu Eestile olulise infrastruktuuri toimimine.