Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #292191

.NET arendaja (Tallinn)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Fujitsu Services toodete arendamine
  • Arendamisel lähtumine ettevõtte tarkvara arenduse protsessist ja agiilsetest metoodikatest

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus (võib olla lõpetamisel) ja vähemalt 3-aastane infosüsteemide arendamise kogemus
  • OOP põhimõtete tundmine ja kasutusoskus
  • Kogemus andmebaasidega töötamisel, TSQL kompetents
  • Oskus iseseisvalt tööd planeerida
  • Initsiatiivikus, probleemide korral ettepanekute tegemine ja lahenduste pakkumine
  • Oskus näha suuremat pilti ja projekti kliendi vaatenurgast
  • Vähemalt keskmisel tasemel eesti ja heal tasemel inglise keele oskus

  • Põnevaid projekte ja võimalust panustada Fujitsu tarkvara osakonna arengusse
  • Õppimis-ja arenemisvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes
  • Toetavat ja professionaalset meeskonda
  • Kaasaegseid töövahendeid ning töökeskkonda
  • Kasuks tuleb Windows Forms ja Web Forms / MVC tehnoloogiate tundmine

Lisainfo

  • Õppimis -ja arenemisvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes
  • Toredat ning toetavat oma ala professionaalidest koosnevat meeskonda

Tööpakkumise number
#292191

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2012
Kuulutus sisestati:
19. november 2012

Fujitsu Services AS on rahvusvahelise IT-kontserni Fujitsu osa. Eestis oleme üks juhtivatest IT teenuseid pakkuvatest ettevõtetest ja siinsel turul tegutseme juba alates 1992. aastast. Meie kontorid asuvad nii Tallinnas kui Tartus. 250 oma ala spetsialistiga osutame oma klientidele arvuti- ja tarkvarasüsteemidega seotud teenuseid ning pakume laias valikus tark- ja riistvaratooteid.

Tarkvarasüsteemide osas pakume klientidele nii valmislahendusi kui ka kliendikesksete eriprojektide väljatöötamist alates analüüsist ja arendamisest kuni juurutamise ja hooldamiseni. Meie kohta leiad lisainfot: www.fujitsu.ee.

Vaata rohkem