Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #269404

NET arendaja (Microsoft CRM tooteplatvormil)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks ülesanneteks on:

  • Spetsifikatsiooni alusel tarkvara rakenduste loomine. Lahenduse väljatöötamine koostöös CRM tootekonsultandi ja kliendiga
  • Tulevikus soovi korral tehnilise analüüsi teostamine (liidestustööd teiste infosüsteemidega)
  • Analüüsida ja ette valmistada kasutajaliidese detaillahendus ning argumenteeritult tutvustada ja kaitsta oma töö tulemeid

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:

  • Tahet töötada tarkvara arendajana Microsoft CRM tooteplatvormil
  • Microsoft Visual Studio .NET valdamist
  • SQL tundmist
  • Varasemat kogemust .NET tehnoloogial vähemalt 2 aastat
  • Meeskonnatöö- ning suhtlemisoskust
  • Initsiatiivi ja tulemustele orienteeritust

  • võimalust muuta miljonite inimeste igapäevast elu ja tööd paremaks
  • tööd suurklientidega nii kohalikul kui rahvusvahelisel tasemel
  • kohta uute tehnoloogiate kasutamise esirinnas
  • tipptasemel töökeskkonda ja -vahendeid
  • väga sõbralikku, usaldusväärset ja kõrgetasemelist meeskonda, kellelt on alati midagi õppida

Pakutav palk: Motiveeriv, sõltuv kogemustest, tulemustest ning arengust
Töö toimub Tallinnas ja projektid teostatakse meeskonnatööna.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada palun oma CV märksõnaga "CRM arendaja" aadressil careers[at]webmedia.ee või kandideeri CV Keskuse süsteemi kaudu.

Tööpakkumise number
#269404