Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #628101
Kaugtöö võimalus

Neste otsib müügistaari!

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Ootame oma kiirelt arenevasse tiimi sarnase mõtteviisiga MÜÜGISTAARI, kes tunneb end telefonimüügis kui kala vees!

Nõudmised kandidaadile

Saad hetkega osaks meie müügitiimist kui sul on eelnevad kogemused telefonimüügis ning mõtetes vaid parimad müügitulemused! Kindlasti peaksid Sa valdama suurepäraselt eesti ja vene keelt, kuid hakkama saama ka ingliskeelses suhtluses.

Tule meile ning saa osa ühtehoidvast meeskonnast ning vingetest ühisüritustest. Kogu meie tooteportfelli õpetab Sulle selgeks alati toetav tiimijuht. Loomulikult pakume Sulle tänapäeva kiire elutempo juures paindlikku tööaega ning aeg-ajalt ka kodukontori võimalust.

Tööpakkumise number
#628101

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
18. november 2019

Meile meeldivad kütused, meeldib neid luua ja toota- paremini, puhtamalt, lühikesteks ja pikkadeks, asjalikeks ja lõbusateks sõitudeks. Meile meeldivad hästitöötavad mootorid aga meeldib ka puhas õhk, sinine taevas ja sillerdav vesi. Neste on juba 12 aastat järjest hinnatud kõige jätkusuutlikumaks energiatootjaks maailmas!

Vaata rohkem