Värsked tööpakkumised

Neoon- ja valgusreklaamide valmistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 121935

Tööpakkumise number

121935

Töö kirjeldus

Töö lühikirjeldus oleks neoon- ja valgusreklaamide valmistamine, montaaz ja paigaldus. Pikema kirjelduse puhul võiksime lisada plekitööd, elektriinstallatsioonitööd, keevitustööd jpm. Meie põhilisteks materjalideks on alumiinium, teras, akrüülklaas, PVC materjalid jpm. Kasuks tuleb avatud mõtlemine ja initsiatiivikus.

Nõudmised kandidaadile

• meeskonnatööoskus
• korrektsus
• arenemisvõimelisus
• julgus töötada kõrgustes
• juhilubade olemasolu

Pakume omalt poolt huvitavat ja mitmekülgset tööd täistööajaga. Palju erinevaid töösituatsioone ning võimalust tunda rahulou oma tööst ning tulemustest. Samuti häid töötingimusi ning konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Kandideerimisel tuleb kasuks eelnevad kogemused elektritööde ja/või montaazitööde valdkonnas.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
3. september 2007

Reklaamifirma Tartus otsib oma arenevasse meeskonda valgus- ja neoonreklaamide valmistajat-paigaldajat.