Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #372774

Nelikanthöövli operaator

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

nelikanthöövli seadistamine ja hooldamine
nelikanthöövli tõrgeteta töö tagamine ja pisirikete likvideerimine
erinevate toodete tootmine vastavalt tellimusele
toote kvaliteedi tagamine.

Ootused kandidaadile

soovitavalt eelnevat kogemust nelikanthöövlil või teistel puidutöötlemispinkidel
tehniline taiplikkus
valmidus iseseisvaks tööks
täpsus ja kohusetundlikkus
hea eesti keele oskus

Ettevõte pakub

stabiilset ja püsivat tööd
tulemustele vastavat palka
kaasaegseid töötingimusi
tööks vajalikku koolitust kohapeal

Lisainfo

Pakume stabiilset tööd puitpakendeid tootvas ettevõttes. Töökoht asub Tartumaa, Ilmatsalu. Töö toimub ühes vahetuses 8-17.

Tööpakkumise number
#372774