Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #714432

Närvihaiguste arst

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Neuroloogiliste haigete ravi ja konsulteerimine.

Tööülesannete täpsustamisel võimalikud erinevad variandid. Paindlik tööaeg.

Ootused kandidaadile

1. Närvihaiguste arsti kutse või selle omandamine;

2. Väga hea arvutioskus;

3. Analüüsi- ja iseseisva töö võime;

4. Algatusvõime ja arenemissoov;

5. Sõbralik suhtlemislaad;

6. Soov ja tahe meeskonnatööks.

Ettevõte pakub

1. Kaasaaegset töökeskkonda;

2. Väga häid arenguvõimalusi;

3. Erialast täienduskoolitust;

4. Toetavat ja sõbralikku meeskonda;

5. Õppelaenu tagasimaksmise võimalus;

6. Eriarsti lähtetoetuse võimalus;

7. Tasuta jõusaali kasutamine.

Tööpakkumise number
#714432

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. august 2021
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2021

Sihtasutus Pärnu Haigla on Pärnumaa ja osaliselt ka Lääne- , Saare– ja Hiiumaa elanikke teenindav keskhaigla, mis osutab ööpäevaringset ambulatoorset ja statsionaarset eriarstiabi. 2005.a. valmis uus ja moodne haiglahoone Ristiku tn. 1, kus on tagatud kaasaegsed töötingimused. Pärnu haigla on Pärnumaa suurim tööandja, kus töötab ligi 1500 inimest.

Vaata rohkem