Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300080

Narva tollipunkti inspektor

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesanne on osutada kvaliteetset ja kliendikeskset tolliteenust Narva tollipunktis. Sul tuleb teha tollikontrolli maksupettuste ennetamiseks, avastamiseks ja tõkestamiseks.

Ootused kandidaadile

Ootame meeskonda keskharidusega, vähemalt 21-aastaseid, korrektseid, kohusetundlikke ja hea suhtlemisoskusega kolleege.

Tööks on vajalik eesti keele (nõutav C1 taseme tunnistus), vene keele ja arvuti kasutamise oskus. Kandideerimisel annavad eelise inglise keele oskus ja B-kategooria juhiloa olemasolu.

Ettevõte pakub

Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd toredas meeskonnas.

Tule ja töötame koos Eesti riigi heaks!

Lisainfo

Tööaeg on graafiku alusel: kaks päevast vahetust (8.00-20.00), millele järgneb kaks puhkepäeva, seejärel kaks öist vahetust (20.00-8.00), millele järgneb kolm puhkepäeva.

Ametikoha brutopalk on 700 eurot.

Tööpakkumise number
#300080

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. märts 2013
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2013

Maksu- ja Tolliamet on Rahandusministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, mis tegeleb riigieelarve tulude laekumise tagamisega riiklike maksude ja tollitulude osas, ühiskonna ja seadusliku majandustegevuse kaitsmisega, riigi maksu- ja tollipoliitikast juhinduva maksu- ja tollikorralduse elluviimisega, maksuseaduste, tollieeskirjade ja muude õigusaktide täitmise kontrollimisega ning isikute teenindamisega maksukohustuse ja tolliformaalsuste täitmisel.

Vaata rohkem