Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #292972

Narva politseijaoskonna patrullpolitseinikud

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Narva politseijaoskonna patrullteenistuse põhiülesandeks on ööpäevaringse patrulltegevuse ja liiklusjärelevalve teostamine Narva-, Narva-Jõesuu-, Sillamäe linnas, Sirgala ja Viivikonna alevikus ning Vaivara vallas. Narva politseijaoskond asub aadressil Vabaduse 5, Narva linn.

Ootused kandidaadile

  • politseiline eriharidus või kõrgharidus või muu kutsekeskharidus;
  • riigikeele valdamine kõrgtasemel (C1), vene keele oskus kesktasemel;
  • arvutikasutamise oskus;
  • B-kategooria juhiloa olemasolu, sõidukogemus vähemalt 2 aastat;
  • hea füüsiline vorm;
  • valmisolek meeskonnatööks, hea suhtlemisoskus ning pingetaluvus;
  • vastavus avaliku teenistuse seaduses ametnikele kehtestatud tingimustele.

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd Eesti ühes suuremas avaliku teenistuse organisatsioonis;
  • õppimis- ja arenguvõimalusi.

Lisainfo

Tarvo Kaiva, teenistuse vanem, telefon 3576106, tarvo.kaiva[ät]politsei.ee.
Ametikoht asub Narvas.Töö on vahetustega graafiku alusel, vahetuse pikkuseks on 12 tundi.

Tööpakkumise number
#292972

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
27. november 2012

Politsei- ja Piirivalveamet ühendab endas politsei, piirivalve ning kodakondsuse ja migratsiooni valdkondi, tagamaks turvalist elukeskkonda Eestis. Kui turvalisus on Sinu jaoks oluline ning Sa soovid anda oma panuse, oled oodatud kandideerima vabale ametikohale Politsei- ja Piirivalveametis.

Vaata rohkem