Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300475

Narva maanteepiiripunkti piirivalvur

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Riigipiiri ületavate isikute ja transpordivahendite ning nende dokumentide kontrollimine;
  • välismaalaste riiki saabumise ja riigis viibimise seaduslikkuse kontrollimine;
  • piirirežiimi nõuete tagamine.

Ootused kandidaadile

  • piirivalvealane kutseharidus;
  • eesti keele valdamine kõrgtasemel (C1), vene keele kesktasemel ja veel ühe võõrkeele oskus suhtlustasandil;
  • Excel, Word, Outlook Express, tööks vajalike andmebaaside tundmine;
  • õppimis- ja arenemisvõime;
  • meeskonnatöö koordineerimise oskus;
  • tahe suhelda teenistujate ja klientidega;
  • pingetaluvus, otsustusvõime ja enesekehtestamise oskus;
  • vastavus politseiametniku kutsesobivusnõuetele, sealhulgas ka kehalise ettevalmistuse nõuetele.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • õppimis- ja arenguvõimalusi.

Lisainfo

Ametialaste küsimuste osas: Narva maanteepiiripunkt juht Kert Uustalu 3331601; 5121049, kert.uustalu[ät]politsei.ee

Tööpakkumise number
#300475

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. märts 2013
Kuulutus sisestati:
1. märts 2013

Politsei- ja Piirivalveamet ühendab endas politsei, piirivalve ning kodakondsuse ja migratsiooni valdkondi, tagamaks turvalist elukeskkonda Eestis. Kui turvalisus on Sinu jaoks oluline ning Sa soovid anda oma panuse, oled oodatud kandideerima vabale ametikohale Politsei- ja Piirivalveametis.

Vaata rohkem