Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300204

Narva korrapidamisgrupi operatiivkorrapidaja

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • päästetöö juhtimine;
  • päästetöö analüüsimine ja ettepanekute tegemine teenistuse paremaks korraldamiseks;
  • päästekomandode ja korrapidamisgrupi valmisoleku tagamine;
  • teenistusliku järelevalve teostamine päästekomandode valmisoleku, varustuse ning tehnika üle;
  • päästealaste koolituste ja praktiliste harjutuste läbiviimine ning korraldamine;
  • päästealastel õppustel ning koolitustel osalemine;
  • teenistusliku järelevalve teostamine teeninduspiirkonna päästekomandode koolituste, õppuste ja harjutuste üle;
  • päästetööalaste rakendusprogrammide tundmine ja kasutamine;
  • koostöö tegemine päästeasutuse teiste struktuuriüksustega ning päästesündmuse lahendamisel osalevate asutuste ja isikutega;
  • päästealases ennetustöös osalemine.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus ja päästespetsialist III kutsekvalifikatsioon;
  • vähemalt 3-aastane töökogemus päästetöö valdkonnas;
  • päästetöö juhtimise kogemus;
  • asutuse tegevusvaldkonda ja oma töövaldkonda reguleerivate õigusaktide tundmine, juhtimis- ja planeerimisalased teadmised, päästeala valdkondade hea tundmine;
  • arvuti s.h teksti- ja andmetöötlusprogrammide ning valdkonnas kasutatavate infosüsteemide kasutamise oskus;
  • eesti keele valdamine C1 tasemel ja vähemalt ühe võõrkeele (soovitavalt vene keele) oskus vähemalt kesktasemel;
  • B–kategooria mootorsõiduki ja alarmsõiduki juhtimisõigus.

Kandidaadilt eeldame:
  • head suhtlemisoskust;
  • analüüsi- ja koostöövõimet;
  • kohusetunnet, otsustus- ja vastutusvõimet;
  • algatusvõimet ja loovust;
  • iseseisva töö- ja meeskonnatöö oskust;
  • head kirjalikku ja suulist eneseväljendusoskust;
  • ausust ja korrektsust;
  • usaldusväärsust ja lojaalsust.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • erialast täiendkoolitust;
  • meeldivat meeskonda;
  • kaasaegset töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#300204

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 845 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. märts 2013
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2013

Päästeamet on Siseministeeriumi valitsemisala riigiasutus, kes kujundab ja hoiab Eestis turvalist elukeskkonda; ennetab ohte ning abistab õnnetuse korral inimesi kiirelt ja professionaalselt. Päästeamet koosneb tegevusi arendavast, planeerivast ja juhtivast ametist; demineerimiskeskusest ja neljast regionaalsest päästekeskusest. Päästekeskused korraldavad igapäevast päästetööd, riiklikku tuleohutusjärelevalvet, päästealast ennetustööd ja kriisireguleerimist.

Vaata rohkem