Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #516066

Näituste projektijuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Näituste projektijuhi tööülesanneteks on:

  • Välisrahastuse taotlemine muuseumi tegevusteks (näitused, haridusprogrammid jne)
  • Näituste ja sündmustega seonduvate projektide juhtimine ja aruandlus
  • Näituste ja üritustega seotud info edastamine
  • Osalemine muuseumi turundusüritustel

Ootused kandidaadile

Kandidaatidelt ootame:

  • Kõrgharidust
  • Head eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas
  • Varasemat kohalike kui ka rahvusvaheliste projektide juhtimise ja kirjutamise kogemust
  • Huvi näituste valdkonna vastu
  • Head eneseväljendusoskust nii kõnes kui kirjas
  • Kogemust meeskonnatöö juhtimises
  • Kontoritarkvara kasutamise oskust

Kasuks tuleb:
  • haridus kultuuri- või ajaloo valdkonnas
  • teadmiseid kultuurivaldkonnast ja näituste koostamise loogikast

Kandideerimisel palume lisaks CV esitamisele koostada ka motivatsioonikiri, mis kirjeldab sinu varasemat kogemust projektijuhtimise valdkonnas.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Vaheldus- ja vastutusrikast tööd
  • Põnevaid väljakutseid erinevate (arendus)projektide juhtimise näol
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Meeldivat ja toetavat kollektiivi

Tööpakkumise number
#516066

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem