Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #438837

Näitleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna Legendid otsivad oma meeskonda näitlejaid või sissepääsu töötajaid - aktiivseid, rõõmsameelseid ja vastutustundlikke noori.

Töö sobib inimestele, kellele meeldib esinemine/rollitäitmine.
Ei pea olema professionaalne näitleja. Töö on lõbus ja meelelahutuslik.

Tallinna Legendid ühendavad linna sajanditetaguse ajaloo, elava näitlejameisterlikkuse ja tehnika viimase sõna järgi toimivad eriefektid – kõik see loob tõelise illusiooni ajas rändamisest ning igaüks, kes Tallinna Legendide mängulisse tegelikkusesse siseneb, leiab end põnevate sündmuste keskelt, unustades muu ja saades ise osaks elavast ajaloost.

Ootused kandidaadile

  • Eesti, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • Vastutustundlikus
  • Aktiivsus
  • Valmidus töötada ka nädalavahetusel (graafiku alusel)
  • Kasuks tuleb eelnev näitlemisoskus

Ettevõte pakub

  • Täis või osalise koormusega töögraafik.
  • Sobib nii tudengitele, kui ka huvilistele kindlas töökohas.
  • Motiveeriv palk

Tööpakkumise number
#438837

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
1. september 2016

CVKeskus.ee klient

Tallinna Legendid – põnev rännak minevikku

Pika ja huvitava ajalooga Tallinn on tuntud paljude meeliköitvate legendide poolest. Vanad lood on keskaja kaugetest aastatest jõudnud meie päevisse, kandes endas nii inimlikku suurust kui saatanlikku madalust. .

Esmakordselt on aga kõigil linlastel ja linna külalistel võimalus sattuda ise keskaega vahetult kogeda ajastu hingust, elada kaasa tolleaegsete inimeste rõõmudele ja muredele, armastada ning vihata keskaegse linnakodaniku kombel..

Tallinna Legendid ühendavad linna sajanditetaguse ajaloo, elava näitlejameisterlikkuse ja tehnika viimase sõna järgi toimivad eriefektid – kõik see loob tõelise illusiooni ajas rändamisest ning igaüks, kes Tallinna Legendide mängulisse tegelikkusesse siseneb, leiab end põnevate sündmuste keskelt, unustades muu ja saades ise osaks elavast ajaloost. .

Vaata rohkem

Näitleja