Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #213820

Naisterõivaste disainer

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Disainer kavandab aastas 3 naisterõivaste moekollektsiooni.

Ootused kandidaadile

Moedisaineri haridus.
Eelnev tööstusdisaini kogemus vähemalt 1 aasta
Ingliskeele oskus nii kõnes kui kirjas
soovitav juhiload

Ettevõte pakub

Võimetele vastavat palka.
Usinaid ja rõõmsaid töökaaslaseid.
Väga huvitavat ja mitmekesist tööd
Töökohta kesklinnas..

Lisainfo

Kui sa oled avatud, liidriomadustega tiimijuht, sinu CV vastatab meiepoolsetele nõuetele ja tunned, et see on sinu võimalus kes sa oled huvitatud tööst moekollektsiooni loomisel, võta osa konkursist.

Tööpakkumise number
#213820

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2010

CVKeskus.ee klient

Naisterõivaste moekollektsioonide disain ja tootmine

Vaata rohkem