Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222493

Naistepesu konstruktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Naiste korsett-toodete baaslõigete tegemine Gerber AccuMark-süsteemis koostöös disaineriga.
Tehnilise paljunduse tegemine, toodete testimine, näidiste õmblemise korraldamine.
Tehnilise dokumentatsiooni vormistamine toote õmblemiseks.

Ootused kandidaadile

Erialane haridus
Eelnev töökogemus vähemalt 1 aasta rõivaste konstruktorina
Konstrueerimisprogrammi(de) valdamine
Vastutustundlikkus ja täpsus
Valmisolek areneda
Otsustusjulgus
Eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
Vene keele oskus kõnes

Ettevõte pakub

Huvitavat ja mitmekesist tööd
Meeldivat töökeskkonda
Töötulemustele väärilist tasu

Tööpakkumise number
#222493

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
31. märts 2011
Kuulutus sisestati:
18. märts 2011

Linette lugu algas 1940. aasta detsembris, mil ettevõtlikud inimesed panid oma varad ja teadmised kokku ning otsustasid moodustada artelli “Võit”. Esialgu keskenduti naiste, meeste ja laste kergete rõivaste tootmisele, 1956. aastal spetsialiseeruti aga naiste aluspesu valmistamisele. Juba enne nõukogude aja lõppu, 1985. aastal alanud koostöö nõudlike Lääne-Euroopa klientidega on õpetanud meid valmistama kauneid, mugavaid ja kvaliteetseid alusrõivaid kõige erinevamatele naistele.
Üle 70-aastase kogemusega naistepesu tootmise, jae- ning hulgimüügiga tegelev ettevõtte otsib oma kollektiivi konstruktorit.

Linette pesu naisele, kes hindab naiselikkust ja mugavust

Vaata rohkem