Värsked tööpakkumised

Naisteajakirja toimetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172813

Tööpakkumise number

172813

Töö kirjeldus

Naisteajakiri Anne kuulutab välja konkursi TOIMETAJA ametikohale

Nõudmised kandidaadile

Konkursil osalejalt eeldame:
- eelnevat ajakirjanduslikku töökogemust
- väga head kirjutamisoskust
- huvi meedia vastu ja algatusvõimet
- loomingulisust
- täpsust
- kollegiaalsusust

Ettevõte pakub

Konkursi võitjale pakume:
- mõnusat meeskonda ja paindlikku tööaega
- vahelduslikku ja rutiinivaba tööd
- eneseteostusvõimalust
- keskmisest kõrgemat töötasu

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume saata:
- CV
- ajakirja Anne sisuanalüüs (2-3 lk)

Sisuanalüüs palume saata e-posti aadressile: tiina.lang(at)kirjastus.ee.
Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2009

AS Ajakirjade Kirjastus on Eesti ajakirjade kirjastamise turuliider. Ajakirjade Kirjastusel ilmub 26 väljaannet, mille lugejate koguarv on üle 1,1 miljoni. Ajakirjade Kirjastuse väljaannete hulka kuuluvad ajakirjad Kroonika, Eesti Naine, Anne, Kodukiri, Naised, Teleleht, Oma Maitse, AutoBild Eesti jt. Peale ajakirjade kirjastatakse ka kliendiajakirju ja raamatuid, millest tuntuim on kokaraamatute sari “100 rooga”. Lisaks on Ajakirjade Kirjastusel kaks internetiportaali: www.naistemaailm.ee ja www.toidutare.
Ajakirjade Kirjastuse omanikud on võrdselt Eesti Meedia ja Ekspress Grupp.