Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #462378

Naiste Kingamaailma teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks tööülesandeks on klientide nõustamine ning suurepärase ostuelamuse loomine.

Ootused kandidaadile

  • armastad inimestega suhelda
  • Sinus on tahe pakkuda suurepärast teenindust
  • tunned huvi jalatsite ja moekaupade vastu
  • valdad suhtlustasemel vene või inglise keelt

  • eneseteostus- ja arenguvõimalust Eesti kõige väärikama ajalooga ettevõttes
  • väljaõpet ja põnevaid koolitusi
  • stabiilset töötasu ja lisatasu võimalusi
  • ettevõttesiseseid soodustusi
  • inspireerivat töökeskkonda
  • tööaega graafiku alusel
  • professionaalseid ja toetavaid kolleege
  • suurepärast töökogemust

Lisainfo

Ühendust võtame vaid väljavalitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#462378