Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669044

NÄIDISTE TOA ÕMBLEJA-JUURDELÕIKAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhilised tööülesanded on:

  • näidiste õmblemine ja viimistlemine
  • vajadusel näidiste juurdelõikus ja dubleerimine
  • väikeseeriate õmblemine

Ootused kandidaadile

  • oskus õmmelda rõivatooteid iseseisvalt algusest lõpuni, ilma etteantud tehnoloogilise tööjärjestuseta
  • eesti keele vaba valdamine kõnes ja kirjas
  • valmidus meeskonnatööks ja hea pingetaluvus
  • tööde kiire, täpne ja korrektne teostus
  • valmisolek uuteks väljakutseteks väga erinevate ja innovaatiliste rõivatoodete valmistamisel

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd kaasaegses ettevõttes

  • töötamist sõbralikus ja professionaalses kollektiivis

  • fikseeritud head kuupalka

  • igaaastaseid firmaüritusi

Tööpakkumise number
#669044

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1100 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
22. september 2020

AS Profline on ameti- ja vormirõivaste arendamise, tootmise ja müügiga tegelev ettevõte, kes on tegutsenud Eesti turul üle 20 aasta. Meie klientideks on riiklikud kaitsestruktuuri üksused, pangad, turismi- ja teenindusettevõtted, koolid ning eraettevõtted.

Vaata rohkem