Värsked tööpakkumised

Näidiste komplekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 125318

Tööpakkumise number

125318

Töö kirjeldus

- leiab laost toodete näidised, millest klient huvitub
- valmistab näidised ette ja pakendab need
- suhtleb klientidega meilitsi ja telefoni teel
- koostab arvutiprogrammi abil toodetele etikette vastavalt tellimustele

Nõudmised kandidaadile

- mõningane arvutikogemus (Word, Excel)
- õppmistahe ja -võime
- kohusetundlikkus
- eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
- inglise keele oskus tuleb kasuks

Ettevõte pakub

Meil on:
• staažisoodustused (lisapuhkusepäevad)
• mittesuitsetajatele igakuine lisatasu
• töötaja juubeli-, abiellumise, lapse sünni ja koolimineku toetused
• kaks korda kuus soodushinnaga massaaž töökohas
• soodsa hinnaga omatoodangu müük
• stabiilne töökoht ja kõik-maksud-makstud-palk

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
25. september 2007

Vichiunai Grupp on rahvusvaheline toiduainetööstuse kontsern, mille 5 tehast asuvad Eestis, Leedus ja Venemaal. Grupis töötab kokku üle 5000 inimese, neist Eestis 380.

Otsime oma Paljassaares asuvasse tööstusse, mis toodab kalapulki, pitsasid ja pannkooke nutikat ja kohuletundlikku töötajat. Pakume tööd ettevõttes, mille 12000 tonnisest aastatoodangust 85% eksporditakse 42 maailma riiki. Sinu tööga valminud kvaliteetsed toidud jõuavad 450 miljoni inimeseni Baltikumis, Skandinaavias, Ida-, Kesk- ja Lääne-Euroopas, Lähis-Idas ja Aasias.