Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #99357

Näidiste komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tootenäidiste komplekteerimine, näidiste toomine jahelaost ja külmlaost
  • Näidiste edastamise korraldamine
  • Näidistele etikettide printimine
  • Näidiste registri pidamine

Ootused kandidaadile

  • arvutioskus
  • korrektsus ja kohusetundlikkus
  • valmisolek töötada lühiajaliselt jahedas või külmas näidiste toomise ajal (soojad tööriided ettevõtte poolt)

Ettevõte pakub

  • palk 9000 krooni bruto

Lisainfo

Osalise või täistööajaga töö.

Tööpakkumise number
#99357

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 9000 €/kuus
Kuulutus aegub:
29. märts 2007
Kuulutus sisestati:
14. märts 2007

AS Paljassaare Kalatööstus on toiduainete tootmisega tegelev ettevõte. Kuulub rahvusvahelisse kontserni Vichiunai Grupp, millel on tehased Eestis, Leedus ja Venemaal. Grupi ettevõtetes töötab kokku ca 4500 inimest.

Vaata rohkem