Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57929

Nahalõikaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-nahkdetailide välja lõikamine;
-muud töö iseloomust tulenevad tegevused;

Ootused kandidaadile

-hea silmanägemine;
-oled kohusetundlik ja täpse käega;
-Sind iseloomustavad isiksuseomadused nagu loomingulisus,taiplikkus, hoolikus, ja reipus;
-omad head eesti keele oskust;
-heale töötajale omane positiivne ellusuhtumine;

Ettevõte pakub

-väljaõpet kohapeal;
-meeldivat kollektiivi;
-täistööajaga tööd E-R;
-head palka;

Lisainfo

Töökoha asukoht Harjumaa/Laagri

Tööpakkumise number
#57929
Nahalõikaja