Värsked tööpakkumised

Nahaarst

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 113440

Tööpakkumise number

113440

Töö kirjeldus

- Mesoteraapia protseduuri sooritamine (nõelaga). Huvi korral võimalus saada vastav koolitus
- Restylane´i süstimine Huvi korral võimalus saada vastav koolitus
- Nahakasvajate jms. eemaldamine

Nõudmised kandidaadile

- Erialane haridus
- Soov inimesi aidata
- Hea suhtlemisoskus
- Inglise keele oskus (soovitavalt ka soome keele oskus)
- Patsiendikesksus
- Suundumus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

- Toetavat meeskonda
- Huvitavat ja suhtlemisrikast tööd
- Mitmekülgset tööd kiiresti arenevas keskkonnas
- Võimalus õppida teostama juuste siirdamise protseduure spetsiaalse aparaadiga

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
2. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
21. juuni 2007

Villa Medica peamisteks tegevusaladeks on kirurgiateenused - ortopeediline kirurgia, üldkirurgia, ilukirurgia. Lisaks kirurgiale pakume konservatiivset ekspertabi mitmete meditsiiniliste probleemide puhul, valitud erialad toetavad üksteist sünergiliselt, meie sihiks on inimese tervise mitmekülgne parandamine.