Muusikaõpetaja
Tööpakkumise number #834309

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

✓ lastele rõõmu pakkumine läbi muusikalise tegevuse
✓ lastes huvi ja armastuse tekitamine muusika vastu
✓ lasteaia muusikatundide planeerimine ja läbiviimine
✓ eakohaste muusikaliste eesmärkide seadmine ja õpitulemuste hindamine
✓ kolleegidega ühiselt tähtpäevade tähistamine

Ootused kandidaadile

✓ erialane kõrgharidus (võib olla omandamisel)
✓ tahe ja rõõm töötada lastega
✓ soov lapsi muusikapisikuga nakatada

Ettevõte pakub

✓ osakoormusega (0,3) tööd
✓ sõbralikku ja toetavat tiimi
✓ motiveerivaid meeskonnaüritusi
✓ konkurentsivõimelist töötasu

Väike Päike on suurim alusharidust ja lapsehoiuteenust pakkuv eraettevõte Eestis. Meie lasteaeda iseloomustavad innovaatilised õpikäsitlused, ühtehoidev meeskond ja enesearengu toetamine. Teeme oma tööd südamega!

Lisainfo

Lisainfo:
Merlyn Toom
Tel 5884 4713

Tööpakkumise number
#834309

Info

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2023
Muusikaõpetaja Muusikaõpetaja

Väike Päike Tartu Lasteaed

Lasteklubi Väike Päike on lastele ja peredele suunatud võrgustik,
kuhu kuulub kaks lastaeda Viimsis ja Tartus, üksteist lastehoidu
Tallinnas, Harjumaal ja Tartus.
Tartu Lasteaed on kolmerühmaline ja võimaldab alusharidust kuni 60-
le lapsele vanuses 1,5-7 aastat. Lasteaed asub hubase sisemiljööga,
kolmekorruselise maja 1. ja 2. korrusel. Lasteaia lähedal asub Tiigi
park ja jalutustee kaugusel on Toomemägi.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
Veebipõhine värbamine LAPSEHOIDJA / LASTEHOIU KASVATAJA Kullakalli OÜ
Veebipõhine värbamine
LAPSEHOIDJA / LASTEHOIU KASVATAJA Kullakalli OÜ • Tartu
Tartu
VIP 1
PSÜHHOLOOG-NÕUSTAJA 0,5 KOORMUSEGA Eesti Maaülikool
850 - 950 €/kuus
1
PSÜHHOLOOG-NÕUSTAJA 0,5 KOORMUSEGA Eesti Maaülikool • Tartu
Tartu
2 näd. tagasi
KÜÜNETEHNIK-MANIKÜÜRIJA Rapuntsli ilusalong OÜ
2 päeva jäänud
KÜÜNETEHNIK-MANIKÜÜRIJA Rapuntsli ilusalong OÜ • Tartu
Tartu
VASTUVÕTUADMINISTRAATOR DORPAT OÜ
VASTUVÕTUADMINISTRAATOR DORPAT OÜ • Tartu
Tartu
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR V Spaa- & Konverentsihotell
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR V Spaa- & Konverentsihotell • Tartu
Tartu
Vaatan kõiki