Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68182

Muusikaõpetaja lasteaias

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Muusikaõpetaja loob tingimused laste kasvamiseks ja arenemiseks muusika valdkonnas vastastikusel lugupidamisel ning üksteisemõistmisel laste ja nende õpetajatega.

Ootused kandidaadile

Omad erialast haridust ja töökogemust. Oled sõbralik, koostööaldis, oskad oma töös lähtuda lapse arengust ja vajadustest. Oled kohusetundlik ja korrektne ning valdad arvutit.
Kui sa tunned, et vastad nendele ootusele, siis oled 100% meie meeskonda oodatud.

Pakume toredat, abivalmis ja heatahtlikku kollektiivi, kes hindab meeskonnatööd ja kes oskab ühiselt vaba aega veeta.
Pakume õppivat ja kiiresti arenevat organistasiooni, kus on võimalik ise areneda ja aidata organisatsioonil areneda.
Meie moto on "Hoiame omasid!"

Lisainfo

Saata avaldus, CV ja haridust tõendav dokument

Tööpakkumise number
#68182