Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #313595

Muusikaõpetaja

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

PAIde lasteaias õppe- ja kasvatustöös osalemine, muusikategevuste ja lasteaia ürituste läbi viimine. Ringitöö.

Ootused kandidaadile

Madalaim nõutav haridustase: bakalaureusekraad
Töökogemus: eelnev töökogemus pole oluline eelkoolipedagoogikaalane kõrg- või keskeriharidus või muu pedagoogiline kõrg- või keskeriharidus ja läbitud 160-tunnine eelpedagoogika kursus, või muu kõrg- või keskeriharidus ja läbitud 320-tunnine eelkoolipedagoogika kursus.

vaheldusrikast tööd, häid töötingimusi, toredat kollektiivi, suvist puhkust.

Lisainfo

Avaldust, CV ja kvalifikatsiooni tõendavaid dokumente ootame hiljemalt 21. juuliks 2013 aadressil: Kastani 6, Paide linn 72718 või e-postile: juhataja(ät)pailasteaed.ee

Tööpakkumise number
#313595

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2013

Lillepai territoorium asub iidse Vallimäe ja rabametsa läheduses, Kullapai maja naabruses on Peetri park, mets ja Paide linna staadion.Mõlema maja ümbruse kaunis loodus loob soodsad võimalused õppekäikudeks, matkadeks ja sportlikuks tegevuseks. Mõlema maja lastel on võimalus ujuda Kullapai maja ujulas.
Lillepai majas on rühmadel lillede nimed: Saialill, Rukkilill, Päevalill, Võilill ja Sinilill.
Kullapai majas on rühmade nimedeks: Tuulepai, Tähepai, Päikesepai, Vikerkaarepai, Pilvepai ja Vihmapai.
Lasteaias on tähtsustatud
* looduse tundmine ja looduses viibimine
* tervise hoidmine
Alates 2010.a. on lasteaed Tervist Edendavate Lasteaedade võrgustiku liige.

Vaata rohkem