Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #551680

Muusikaõpetaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Raasiku Lasteaed Oravake võtab tööle muusikaõpetaja 0,625 kohaga.

Ootused kandidaadile

Vastavus kvalifikatsiooninõuetele, kõrgharidus ja pedagoogiline kompetents. Sõbralikkus ja rõõmsameelsus. Soov töötada lastega

Sõbralikku meeskonda ja kaasaegseid töötingimusi. Võimalusi enesetäiendamiseks.

Lisainfo

Raasiku Lasteaed Oravake asub Harjumaal Raasiku vallas, Raasiku alevikus, Lasteaial on 5 rühma.

Muusikaõpetaja hakkab tööle direktori alluvuses. Tööle asumine septembris 2018.

Tööpakkumise number
#551680

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. september 2018
Kuulutus sisestati:
15. august 2018

Raasiku Lasteaed Oravake asub Harjumaal Raasiku vallas, Raasiku alevikus.Lasteaial on 5 rühma.

Vaata rohkem