Värsked tööpakkumised

Muusikaõpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36982

Tööpakkumise number

36982

Töö kirjeldus

Pakume tööd täiskohaga muusikaõpetajale, kelle ülesandeks on muusikatundide ning muusikaliste tegevuste läbiviimine nii lasteaias kui ka koolis, samuti muusikaringide (koor, ansamblid) juhendamine ja huvijuhiga koostöös pidude eeskavade ettevalmistamine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame
• muusikaõpetaja kvalifikatsioonile vastavat haridust
• head instrumendi valdamist
• pühendumist oma tööle
• loomingulisust, valmisolekut väljakutseteks
• tolerantset suhtlemisoskust
• soovi töötada meeskonnas

Lisaks mitmekülgsele tööle ja kvalifikatsioonile vastavale palgale pakume mõnusaid kolleege, head keskkonda ja kaunist ümbrust ning mugavat ja tihedat väikebussiühendust 20 km kaugusel oleva pealinnaga.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
1. detsember 2004
Kuulutus sisestati:
1. november 2004

Asume Saku vallas Kurtna külas, mis on Tallinnast umbes 20 km kaugusel. Lasteaed - algkooli kolmes lasteaiarühmas käivad 3 - 5-aastased lapsed, kooliosa on kuueklassiline. Hetkel on lasteaias 54 last ja koolis 79 õpilast. Lasteasutuse teeninduspiirkonnaks on ümberkaudsed Saku valla külad - Kurtna, Tagadi, Kiisa ja Roobuka. Seoses pideva elanikkonna kasvuga, on Saku Vallavalitsus kavandanud Kurtna Lasteaed - Algkooli kasvamise põhikooliks, millega kaasneb uue kaasaegse koolimaja ehitamine Kiisa- Kurtna piirkonda.