Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #692796

Muusikaõpetaja

CVKeskus.ee klient
Kehra, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ootame kooliga järgmisest kooliaastast  liituma aktiivset ja loovat muusikaõpetajat kõikidesse kooliastmetesse. Sinu ülesandeks on aidata lastel õppida mõistma ja armastama muusikat ning suunata neid musitseerimisest ja laulmisest rõõmu tundma.

  • Koolil on laulukoori jagu poisse, kes ootavad uut särasilmset juhendajat.

  • Pakkuda on täiskoormusega töökoht.

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrgharidus (võib olla ka omandamisel),

  • vähemalt aastane pedagoogilise töö (õpetamine, juhendamine) kogemus algklassi lastega,

  • eesti- ja venekeelsete lastelaulude ning koolimuusika repertuaari valdamine,

  • valmisolek õpetada mitmekeelses klassiruumis,

  • rõõmsameelsus, mängulisus, energia ja vaimustus muusikast ning lastest,

  • loovus ja ideed nii muusika-, laulmistundide kui ka kooliürituste rikastamiseks,

  • empaatiavõime,

  • soov töötada lastega ja toetada nende arengut.

Ettevõte pakub

  • tööd meeldivas ja arenevas keskkonnas

  • meeldivaid kolleege

  • arengu- ja enesetäiendamise võimalusi

  • koolitäit lapsi, kellega algatada  laulukoori

  • avatud ja uuendusmeelseid kolleege, kellega ühtses meeskonnas tööd teha

  • koolitusi ja arengutuge.

Tööpakkumise number
#692796