https://www.cvkeskus.ee/116617

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #116617

Muusikaõpetaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kostivere Põhikool asub Jõelähtme vallas, Tallinnast 20 km kaugusel. Koormus 23 tundi nädalas


Ootused kandidaadile

muusikaõpetaja kvalifikatsioon.


Ettevõte pakub

Täistööaeg.


Tööpakkumise number
#116617

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. august 2007
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2007

CVKeskus.ee klient

Kostivere Põhikool vajab alates 2007/2008 õppeaastast MUUSIKAÕPETAJAT

Vaata rohkem

Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Muusikaõpetaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!