Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344694

Muusikaõpetaja (2,0 ametikohta)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õpetaja põhitegevused on: õppeprotsessi planeerimine ja juhtimine, õpilase juhendamine, tema arengu ja motivatsiooni toetamine, õppeprotsessi analüüsimine ja hindamine ning tagasiside andmine.
Õppetunnid on eesti ja vene emakeelega õpilastele.
Kooride juhendamine eesti ja vene emakeelega õpilastele.

Ootused kandidaadile

-eesti keele valdamine kõrgtasemel
-vene keele valdamine suhtlustasemel
-kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus
-tahtmine ja oskused töötada nii eesti- kui venekeelsete õpilastega
-korrektsus tööülesannete täitmisel

Ettevõte pakub

-töötasu vastavalt kvalifikatsioonile
-arengu- ja koolitusvõimalusi
-aktiivset eneseteostust
-sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Kandidaadil palume esitada CV koos motivatsioonikirjaga.

Tööpakkumise number
#344694

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
9. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
2. juuni 2014

Kehra Gümnaasiumi visiooniks on olla koostööle orienteeritud, kiirete muutustega kohanev, innovaatiline ja parima hariduse omandamist võimaldav Harjumaa kool väljaspool Tallinna.
Kehra Gümnaasium on kakskeelne keelekümbluskool, kus õppekeelteks on eesti ja vene keel.

Vaata rohkem