Värsked tööpakkumised

Muusika- ja liikumisõpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 189889

Tööpakkumise number

189889

Töö kirjeldus

Tallinna Asunduse Lasteaed kuulutab välja avaliku konkursi muusika- ja liikumisõpetaja aemtikoha täitmiseks põhitöötaja rasedus- ja lapsehoolduspuhkuse ajaks. Töötamine 2-7-aastaste vene ja eesti lastega.

Nõudmised kandidaadile

1) vastavus EV haridusministri 26.08.2002 määrusega nr 65 "Pedagoogide kvalifikatsiooninõuded" sätestatud nõuetele;
2) eesti keele oskus kõrgtasemel ning vene keele oskus suhtlemistasandil;
3) arvuti kasutamise oskus;
4) analüüsi- ja planeerimisoskus;
5) väga hea suhtlemisoskus ning pingetaluvus.

Ettevõte pakub

Pakume nooruslikku meeskonda, võimalust ennast arendada.

Lisainfo

Kandidaatidel esitada konkursil osalemiseks:
1) elulookirjeldus (CV)
2) motivatsioonikiri, milles on ametikohale kandideerimise põhjendus ning kandideerija nägemus tulevasest tööst
3) haridustaset ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad

Kandideerijatel esitada konkursil osalemiseks dokumendid hiljemalt 01.veebruariks 2010 kas posti või e-posti teel. Kandideerijate seast teeb komisjon esmase valiku ning kutsub esialgse valiku läbinud kandidaadid vestlusele ajavahemikus 01.-12.02.2010.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2010
Brutopalk:
kuni 10480 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
Palk vastavalt Tallinna Linnavolikogu poolt kehtestatud määrale.

Lapsekeskse mõtte- ja tegutsemisviisiga lasteaed.