Värsked tööpakkumised

Muusik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 162180

Tööpakkumise number

162180

Töö kirjeldus

Kutsume lapsesõbralikku nelja rühmalisse lasteaeda muusikalise pedagoogilise hariduse ja eelistatavalt -kogemusega muusikaõpetajat eelkooliealiste lastega tööle.
Soovime lasteaia lapsi muusikamaailmaga rikastada, pillimängu tutvustada/õppida, tantsu ning laulu armastama panna. Laste esinemisjulgust ja väljendusrikkust arendada.
Ühisüritustes muusika osakaalu suurendada.

Nõudmised kandidaadile

Vastav muusikapedagoogi kvalifikatsioon.

Pakume kaasaegset töökeskkonda, vaajalikke töövahendeid, ruume ja tehnikat ning õues ilusat loodukaunist ümbrust. Helitehnika on värskelt muretsetud. Klaver, laste rütmipillid jm. olemas. Meeskond töökas ja nooruslik. Oled oodatud. Tule tutvuma, ära kõhkle.
Lisaks suvisele põhipuhkusele, pakume täiendkoolitusi, ühisüritusi ja hea töö eest head palka. Toidusoodustus.Tallinnast tihe ja kiire bussi ühendus ( näiteks Väike-Õismäelt buss nr.4).

Lisainfo

Töötajaid kokku 21.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
22. september 2008
Kuulutus sisestati:
22. august 2008
Brutopalk:
Alates 10180 kuni 10415 EEK kuus

Väike armas Tabasalu Teelahkme Lasteaed kutsub eelkooliealistele lastele muusikakasvatust ja muusikalisi üritusi läbiviima ja lapsi helidemaailma kaudu arendama muusikaõpetajat 0,5 ametikohaga. Vajalik vastav kvalifikatsioon ja kogemused. Olulised on ka isiksuslikud omadused, meeskonnatööoskus ja lastepärasus.