2023-08-23 14:48:55

Müürsepp

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma kliendile Helsinki piirkonda, Soome tööle

Kahte müürseppa,

Meie klient otsib kahte usaldusväärset müürseppa, kellel oleks tugevad tõendatavad kogemused tulekindlate ja happekindlate
seinade ladumisest. Selle kinnitamiseks soovime teada saada soovitajaid (kas endised ülemused või kliendid), kes antud
töökogemust saavad kinnitada.

Objektid on peamiselt Helsingis ja selle lähiümbruses, aga soovitavalt on töötajal valmidus vajadusel ka kaugematel
objektidelt töötamiseks. Suhtluskeelteks on objektidel võimalik kasutada kas soome või inglise keelt. Seega tuleb vähemalt
ühte neist keeltest tugeval suhtlustasemel vallata. Kasuks tuleb auto kasutamise võimalus, mis võimaldab liikuda kergesti erinevate
objektide vahel.

Objektidele tööle saamiseks peab omama nii „Työturvallisuus“- kui ka „tulityö-kaarti, seega need peavad olemas olema
enne tööle asumist.

Tööd alustatakse renditöö põhimõttel WorkPoweri alluvuses. Sobivusel võetakse töötajad hiljem otse kliendi ettevõte
alluvusse tööle. Klient soovib leida alalisi töötajaid.

Tasustamine alustamisel tunnihinde alusel, hiljem võimalus üle minna tükitööle.

Ootused kandidaadile

- Tõendatav töökogemus tule- ja/või happekindlate müürsepa tööde tegemise kohta.
- Soovitajad eeltoodud töökogemustest
- „Työturvallisuus“ ja „tulityö-„ kaarti olemasolu.
- soome või inglise keele oskus suhtlustasandil (vähemalt ühel brigaadis)
- EU – kodakondsus

Kasuks tuleb:
- kehtiva Soome „verokortti“ omamine
- majutusvõimalus Helsingi või selle lähipiirkonnas.
- juhiloa ja autokasutamise võimaluse olemasolu

Ettevõte pakub

- Vajadusel pakume majutuskohti meie ühiselamus Tuusulas.
- Aitame vajadusel ametnike külastamisel ja registreeringute tegemisel.
- Pakume võimalust leida alalist tööd meie kliendi alluvuses.

Lisainfo

Veenduge kindlasti selles, et avaldusest tuleb välja Teie vastavus esitatud nõuetele!
Lisaks palume avaldusele märkida ka palgasoov (tunnitasu kui ka tükitöö osas)

Tähelepanu! Saame käsitleda avaldusi ainult eesti, inglise või soome keeles. Vene keeles saadetud
avaldustega me ei saa arvestada. Sobivate kanditaatidega võetakse ühendust ja lepitakse vestluse aeg.

Lisainformatsiooni palume küsida kirjalikult elektronposti teel (kontaktandmed leiate meie koduleheküljelt)
- peale avalduse saatmist. Võimalusel palume, et täidaksite avalduse otse meie koduleheküljel, nii ei pea
me esitatud avaldust uuesti sisestama oma andmebaasi.