Värsked tööpakkumised

Müürsepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 369246

Tööpakkumise number

369246

Töö kirjeldus

Puhtaaksi muurattu molemmilta puolilta, kahiharkkopontti,julkisivumuuraus. Palkka tuntityö, neliötyö.

Nõudmised kandidaadile

Kõik Soomes nõutud kaardid st Työturvaliskorti, Veronumeron.
Oma käsutuses olev auto.
Täielik ametioskus, aus ja tööd nautiv inimene, kes tunneb kellaaega millal algab tööpäev.
Väga hea kui soome keel on suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Elukoht on firma poolt, töörõõmu ja palka.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. märts 2015
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2015
Brutopalk:
Alates 12 EUR tunnis

Turun Rakennuspalvelu Oy on muuraukseen erikoistunut täyden palvelun rakennusliike. Meiltä voit tilata kohteeseesi ammattitaitoiset muurarit, kirvesmiehet ja muut rakennusalan ammattimiehet.