Värsked tööpakkumised

Müürsepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 203717

Tööpakkumise number

203717

Töö kirjeldus

Soomes, Lapenranna piirkonnas pakutakse tööd kogemustega müürsepale.Töö seisneb välisfassaadide puhta vuugi ladumises (Lujaatalot).

Nõudmised kandidaadile

Müürsepa kogemus (min 5a.), professionaalne puhta vuugi kogemus, soome keele oskus, iseseisva töötamise kogemus. Kasuks tuleb soome töökogemus.

Ametlikku Soome lepingut, head töökeskkonda, Soome Tes- i järgset palkka (al. 12 eur/h), majutust, head pikkade traditsioonidega ettevõtet.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
31. august 2010
Kuulutus sisestati:
10. august 2010
Brutopalk:
Alates 30000 kuni 40000 EEK kuus

RS Alleron on personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte. Oleme registreeritud majandustegevuse registris (MTR). Registreeringu number: STT 000131