Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299555

Müürsepp

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakun tööd kogemustega müürsepale. Laduda on vaja erinevat musta müüri. Puhta vuugi ladumisoskus tuleb kasuks. Lisaks on hea kui osatakse erinevaid
üldehitustöid. Heale töömehele oleks tööd pikaks ajaks.

Ootused kandidaadile

Ei tasu kandideerida inimesel kellel pole erilisi kogemusi antud töös. Nõutav soomekeele oskus suhtlustasandil. Auto olemasolu tuleb kasuks.

Firma pakub korralikku palka. Laevasõidud, elamine, tööriided ja tööriistad on firma poolt.

Tööpakkumise number
#299555

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1500 - 3500 €/kuus
Kuulutus aegub:
19. märts 2013
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2013

OÜ Rajekt on 2007 aastast tegutsev 100% Eesti kapitalil põhinev eraettevõte. Firma teostab ehitustöid nii Eestis kui Soomes. Meie töötajatel on
aastatepikkune töökogemus ehitusvaldkonnas ning nad tulevad toime ka keerukaimate ehitus-ja remonditöödega. OÜ Rajekt on teinud allhanketöid
suurematele ehitusfirmadele ja korteriühistutele. Samuti oleme usaldusväärseteks partneriteks mitmetele kinnisvara haldusega tegelevatele suurfirmadele.
Meie peamised tegevuspiirkonnad on Eesti, Soome, Rootsi ja Norra

Vaata rohkem

Müürsepp