https://www.cvkeskus.ee/225666

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #225666

Müürsepp

CVKeskus.ee klient
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Norra tööle 2 müürijat, kelle oleks olemas ka plaatimistöö kogemus. Müüritöö saab olema LECA plokkidega.


Ootused kandidaadile

Kandidaadid peavad valdama korrektset inglise keelt! Samuti on vajalik eelnev töökogemus.


Ettevõte pakub

Omalt poolt katame reisikulud. Elamise organiseerib kohalik tööandja.


Lisainfo

CV SAATA AINULT INGLISE KEELES!!!


Tööpakkumise number
#225666
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Müürsepp
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!