Värsked tööpakkumised

Müürsepp (puhas vuuk)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 112549

Tööpakkumise number

112549

Töö kirjeldus

Puhta vuugiga müüri ladumine. Tööde algus 25.06.2007

Nõudmised kandidaadile

Vajalik soome keele oskus.Kasuks tuleb projektide tundmine ja isikliku auto kasutamise võimalus.

Palk ning lähetuse kompensatsioonid vastavalt Soome kollektiivlepingutele ja kandideeerija oskustele. Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

CV kindlasti tuua välja eelnevad töökohad, objektid, kursused jne.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
14. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
14. juuni 2007

Barona Eesti OÜ Soome kontserni Barona tütarettevõte Barona Eesti OÜ tegevusvaldkonnaks on tööjõu rentimine, töövahendamine tööstustele, logistikaettevõtetele, ehitustele ja kontoritesse.