Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #295865

Müüriladuja

CVKeskus.ee klient
Saksamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime 2-3 kvalifitseeritud müüriladujat tellisest mitme pere elamu ehitamiseks Saksamaal.
Töö algab jaanuari lõpus - veebruari keskel.

Ootused kandidaadile

Nõutav töökogemus vähemalt 3 aasta.
Juhiluba ja isiklik auto on teretulnud.
Inimestel, kellel on alkoholiga probleeme, palume antud kuulutusele mitte reageerida.

Ettevõte pakub

Elamis- ja transpordikulud on firma poolt.
Võimalus teha ületunde.
Korralik töötasu.

Lisainfo

Kandidaatidel palume saata oma CV koos pildiga aadressile jevgeni (a) b2bmetalworks.eu

Tööpakkumise number
#295865

Asukoht:
Saksamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Müüriladuja