Müüja/transporttöötaja Akadeemia Konsumisse (Coop Harju)
Tööpakkumise number #705510

5
Harju Tarbijate Ühistu
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on müügisaalis kaupade väljapanek, taarapunkti teenindamine ja tööpiirkonna korrashoid.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat

  • soovib töötada klienditeeninduse valdkonnas
  • on kohusetundlik, koostöö- ja abivalmis, aus, sõbralik ja viisakas suhtleja
  • on vähemalt 18-aastane
  • on valmis füüsiliseks tööks
  • on valmis kandma töö juures vajalikke
isikukaitsevahendeid vastavalt kehtestatud korrale

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • töökohta usaldusväärses ettevõttes
  • stabiilset sissetulekut ja töötulemustest sõltuvat lisatasu
  • väljaõpet kohapeal ning põnevaid täiendkoolitusi
  • huvitavat ja mitmekülgset tööd klienditeeninduse valdkonnas
  • omatöötaja soodustusi ostlemisel, soodustusi sportimisel, toetuseid ja ühisüritusi
  • tööd graafiku alusel

Tööpakkumise number
#705510

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
23. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
24. mai 2021
Müüja/transporttöötaja Akadeemia Konsumisse (Coop Harju) Müüja/transporttöötaja Akadeemia Konsumisse (Coop Harju)

Vaata rohkem