Värsked tööpakkumised

Müüjate jõuluabilised

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36907

Tööpakkumise number

36907

Töö kirjeldus

Müüjate jõuluabilised toetavad jõulumüüki kõikides Laseringi kauplustes üle Tallinna, vastutavad sooja ja sõbraliku klienditeeninduse ning müügisaali korrasoleku eest.

Nõudmised kandidaadile

Eelkõige ootame tulevastelt abilistelt korraarmastust, head suhtlemisoskust, soovi teha müügitööd, sõbralikkust, aktiivsust, vastutustunnet ja valmisolekut töötada kõige pingelisemal perioodil kaubanduses. Töö toimub kaupluste lahtioleku aegadel, vastavalt graafikule. Kasuks tuleb eelnev kokkupuude klienditeenindusega.

Jäädes ADECCO töötajaks, pakume Sulle põnevat kogemust , tööd tähtajalise lepinguga 2-4 nädalaks, eduka töösoorituse korral uusi võimalusi huvitavate kogemuste saamiseks erinevatest valdkondadest.

Tule liitu Sinagi ADECCO 600 000 töötajaga!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. november 2004
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2004

ADECCO on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis Eestis alustas tegevust peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenuse pakkumisega nii oma rahvusvahelistele kui kohalikele klientidele. Adecco on esindatud 71 riigis, pakkudes tööd ligi 600 000-le inimesele.

Adecco kliendiks on parima muusikvalikuga tuntud kauplustekett LASERING, kes võtab endale tihedaks jõuluperioodiks appi