Värsked tööpakkumised

Müüjaõpilane

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 98772

Tööpakkumise number

98772

Töö kirjeldus

Pakume võimalust asuda müüjaõpilase kohale. Võimalus omandada vajalikke teadmisi teenindusest ja müügist ning rakendada neid praktikas. Töö hõlmab assisteerimist müügitööl, abi kaupade vastuvõtmisel, lahtipakkimisel ning väljapanekul.

Nõudmised kandidaadile

Korrektsus, täpsus, ausus, kohusetundlikkus, aktiivsus, hea suhtlemisoskus, kliendisõbralikkus, soov ennast pidevalt täiendada.

Ettevõte pakub

arendavat esmast töökogemust
avarat suhtlemisvõimalust
huvitavat ja mitmekesist tööd
kaasaegseid olme- ja töötingimusi
meeldivat kollektiivi
teadmisi müügist ja teenindamsest, mida edaspidises elus rakendada

Lisainfo

Kasuks tuleb keelte oskus.

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
7. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
9. märts 2007

OÜ Handymann on pidevalt laienev jaemüügikett, mille tootevalikusse kuuluvad tööriistad, kodutarbed, autotarvikud, aiariistad ja muud kaubad kõikidele pereliikmetele. Hetkel kuulub ketti 11 kauplust Eestis ja 1 kauplus Lätis.