Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54684

Müüja/konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööriistade, koduelektroonika, autokaupade jms.
*tundmine, nõustamine, konsulteerimine, müümine
*kaupade väljapanek, teisaldamine ja ladustamine, taara korrashoid
*korra ja puhtuse eest hoolitsemine enne tööpäeva algust ja tööpäeva jooksul

Töötamine
*müügisaalis
*kaupluse kassas
*kaupluse laos

Ootused kandidaadile

*väga hea auto- ja tehnikakaupade tundmine
*füüsiline vastupidavus, oskus töötada käsikahveltõstukiga
*kasuks tuleb eelnev töökogemus müüjana või teenindajana

Ettevõte pakub

*tööd kaasaegses meeldivas keskkonnas
*sõbralikku kollektiivi
*enesetäiendamis- ja koolitamisvõimalusi
*palka 6000 krooni kätte

Lisainfo

Soovime leida Magistrali keskuses asuvasse Koduextra kauplusse tehnilise taibuga töötajat, kes on füüsiliselt vastupidav ja omab eelnevat töökogemust müüjana või teenindajana. Töö sobilikum meesterahvale.

Tööpakkumise number
#54684